Proje Taşımacılığı

Esen Konteyner Taşımacılık - Parsiyel Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Her geçen yıl hızla büyüyen, konusunda uzman ekibimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla yurtiçi ve yurtdışında tüm taşıma modlarında gümrük ve sigorta işlemleri dâhil kapıdan kapıya endüstriyel lojistik çözümler sunuyoruz. Enerji, inşaat, demir çelik, otomotiv, ağır sanayi, endüstriyel tesisler, çimento ve hazır beton, tekne ve gemi sanayi başta olmak üzere farklı sektörlere hizmet veriyoruz.

“Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı özellikle taşımacılık sektörüne girmek isteyen insanların ilgisini çekmektedir. Proje taşımacılığı, standart dışı yükleri olan yüklerin, bir yerden başka bir yere standart dışı olarak taşınmasına verilen addır. Proje taşımacılığında en önemli kavram zamandır. Proje taşımacılığında hedef; standart dışı yüklerin hasarsız bir şekilde planlandığı gibi, belirlenen sürede varması gereken lokasyona ulaşmasıdır. Eğer belirtilen yere zamanında ulaşmazsa bu durum büyük kayıplara yol açabilir. Bundan ötürü proje taşımacılığı yapılırken belgelerin tam olması ve uzman bir ekiple yola çıkılması gerekmektedir. 

Proje taşımacılığında müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Aşağıdaki hizmetleri, yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini gözeterek gerçekleştiriyoruz:

  • Rafineri ve yakıt işleme tesisleri taşımaları,
  • Fabrika, enerji santrali ve boru hattı taşımaları,
  • Buhar ve gaz türbin taşımaları,
  • Ağır ve gabari dışı yük taşımaları,
  • Anahtar teslim proje çözümleri ve yönetimi...

Çeşitli ölçülerde gabari dışı yüklerin yurtiçi ve yurtdışında en uygun şekilde farklı taşıma modlarında taşımalarını gerçekleştiriyor, ihracat ve transit taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Ağır kaldırma, kaydırma, montaj, her türlü makine vasıtasıyla elleçleme, depolama, liman operasyonları ve müşteri ihtiyaçlarına göre tüm ilgili operasyonları gerçekleştiriyoruz.